Новини

Відкритий лист ТОВ "Укрпроммаш" до Кабінету Міністрів України

6 марта 2014 г.

Сьогодні наша Батьківщина стоїть перед важкими випробуваннями, які є перевіркою на міцність нашої країни, її економічного і стратегічного потенціалу. Ще раз підтверджуються слова, що в єдності наша сила.

Наша компанія з дня заснування незмінно продовжує рухатися в напрямку розвитку вітчизняного виробництва, створення нових робочих місць і зміцнення економіки України як цілісної та процвітаючої держави. Ми, у свою чергу, просимо у керівництва країни допомоги і всілякої підтримки послабленого за попередні роки національного виробника.

Як і більшість патріотично налаштованих українців, ми будемо робити все, щоб допомогти Україні.

В нашій структурі ефективно та безперебійно працює бюджетоутворююче АТ «Бериславський машинобудівний завод», м. Берислав, Херсонська обл., продукція якого користується постійним попитом серед підприємств залізничного призначення; активно розвивається агропромисловий напрямок, з використанням власних основних засобів та фінансування. Загалом у виробничій сфері задіяно більше 700 працівників, які постійно отримують зарплату, відраховують податки до бюджету. Все це дає можливість мати соціальні та фінансові гарантії у повсякденному житті.

У теперішніх економічних умовах реалізувати подібні проекти у зазначених галузях стало практично неможливо. Завдяки лоббістським зв’язкам постійно здійснюються спроби просунути імпортну продукцію, часто сумнівної якості.

Вважаємо за необхідне у найкоротші строки принципово змінити підхід до вітчизняного виробника та підтримати його. Адже тільки за умови розвитку національної економіки, промисловості та фінансового сектора Україна може стати конкурентно спроможною вільною державою, забезпечити виконання боргових зобов’язань перед зовнішніми кредиторами, а люди, працюючи на вітчизняних підприємствах, будуть упевнені в завтрашньому дні.

Генеральний директор

Василь Мельник

+38 (044) 200-4181 / 200-4183