Про компанію

Група компаній "УКРПРОММАШ" заснована у 1999 році. За більш ніж двадцятиліття успішної роботи ми об'єднали низку торгово-виробничих компаній різних сфер бізнесу: машинобудування, суднобудування та обслуговування суден, деревообробку, будівництво, нерухомість, сільське господарство, оптову торгівлю, транспортні та митно-брокерські послуги, розвиток інвестиційних проектів.

До складу групи "УКРПРОММАШ" входять заводи, виробничі та торгові підприємства з розгалуженою мережею філій по всій Україні.

За час роботи “УКРПРОММАШ” було налагоджено тісне співробітництво з численними партнерами як усередині країни, так і за її межами, серед яких великі національні та світові виробники з різних галузей: залізничний транспорт, громадський транспорт, сільське господарство, гірничодобувна промисловість, енергетика.

Основний внесок у розвиток компанії робить наш згуртований колектив, який складається з професіоналів високого рівня і налічує понад 700 осіб.

Компанія “УКРПРОММАШ” зарекомендувала себе як надійний та стабільний постачальник, надаючи своїм клієнтам та партнерам гарантовано високу якість продукції та послуг. На підприємствах машинобудівного комплексу впроваджено сучасну систему менеджменту якості ISO 9001:2008.

+38 (044) 200-4181 / 200-4183