Сільське господарство

Сільське господарство Одним із стратегічних напрямків групи компаній УКРПРОММАШ є сільське господарство. Аграрний сектор представлено нашим дочірнім підприємством ТОВ «СП "АГРОПРОММАШ".

Основна спеціалізація компанії - вирощування зернових та олійних культур, а саме: кукурудза, пшениця, жито, соняшник, льон олійний, а також ріпаку та сої. З 2014 року нами було освоєно вирощування картоплі, тим більше, що землі Київського Полісся найкраще підходять для цих культур і здавна славляться багатими врожаями. Спеціально для картоплі було обладнано овочесховище та закуплено необхідну посадкову та збиральну техніку.

На сьогоднішній день компанія обробляє землі загальною площею понад 6500 га. Постійно оновлюється та розширюється парк сільгосптехніки, ведеться безперервний пошук цінних кадрів, робиться все можливе, щоб пропонувати нашим клієнтам високоякісну продукцію, яка має успіх не лише в Україні, а й у багатьох країнах Європи та Близького Сходу.

На сьогоднішній день компанія СП "АГРОПРОММАШ" реалізує кукурудзу, пшеницю, жито, сою, ріпак, насіння соняшника, льон олійний, а також картопля власного врожаю. Зберігання продукції здійснюється на власному елеваторі, а також спеціально обладнаних сховищах у Бородянському районі.

Сільське господарство

+38 (044) 200-4181 / 200-4183