Новости

День поля СП "АГРОПРОММАШ" спільно з НВФ "Урожай"

20 ноября 2012 г.

День поля СП "АГРОПРОММАШ" спільно з НВФ "Урожай" 4 жовтня 2012 року в с. Степанці, Канівського району Черкаської області компанія «АГРОПРОММАШ» спільно з НВФ «Урожай» («Миронівський хлібопродукт») провели день поля, на якому було продемонстровано роботу дискових агрегатів QUIVOGNE (Франція) та важких грунтоущільнювачів GUTTLER (Німеччина). Серед присутніх були генеральний директор НВФ «Урожай» Васецький Олег Володимирович, його заступники, головний інженер та головний агроном господарства.

В умовах важких грунтів техніка показала себе доволі впевнено та надійно.

Особливо вразила висока швідкість роботи навісної дискової борони QUIVOGNE Diskator S 600, яка становить 15-18 км/год, завдяки чому результат обробки значно кращий, а ніж на менших швидкостях. Додатковою перевагою є те, що стойки дисків мають гумові компенсатори, які зменшують навантаження на раму, внаслідок чого відбувається часткове копіювання рел'єфу грунту та отже рама не деформується і не пошкоджується.

День поля СП "АГРОПРОММАШ" спільно з НВФ "Урожай" Щодо важкої дискової борони QUIVOGNE FLEO-FLEO, будемо об'єктивними, для твердих чорноземів, як у даному випадку, номінальна потужність трактора має бути дещо більшою, аніж регламентується заводом-виробником. На полі з пожнивними рештками кукурудзи для Fendt 935 працювати на максимальних налаштуваннях глибини та кута атаки було дещо важкувато. За нашими розрахунками, щоб уникнути надмірних витрат пального при роботі агрегату на максимальну глибину та з нагострішим кутом атаки номінальна потужність трактора має становити близько 390 к.с.

Проте після переміщення на інше поле, на якому попередником була соя, агрегат показав себе набагато краще.

День поля СП "АГРОПРОММАШ" спільно з НВФ "Урожай" Усі присутні були приємно вражені результатами роботи грунтоущільнювачів раніше маловідомої німецької фірми GUTTLER. Характерною особливістю даних агрегатів є особлива форма робочих елементів («зірочок»). Завдяки такій конструкції на кожен квадратний метр грунту припадає 305 гострих призмових «зубців». Крім того на кожен метр таких зубців припадає 400 кг маси, що дозволяє подрібнити грудки навіть на найтвердіших грунтах.

У нашому випадку після невеликої засухи на важких чорноземах утворилися тверді комки та після прокатування деякі грудки залишилися, проте після детального огляду з близкої дистанції з'ясувалося, що під дією грунтоущільнювача вони отримали мікротріщини та стали дуже крихкими і розсипалися при першому дотику до них.

Ідеальна самоочистка

Грунтоущільнювач GUTTLER складається з зубчастих дисків двох розмірів. Відмінні за розміром зубчасті диски рухаються ексцентрично по відношенню один до одного, в результаті чого безперервно очищують один одного.

Під час обробітку оранки часто на поверхню потрапляє грунт із великим вмістом вологи, що призводить до забивання та заїдання грунтоущільнювачів. Проте завдяки самоочисній властитвості грунтоущільнювачів GUTTLER таке забивання та заїдання у нас не відбувається.

Таким чином компанія «АГРОПРОММАШ» підтвердила свою репутацію постачальника надійної сільгосптехніки, оскільки і сама являється сільгоспвиробником та добре розуміє потреби як простого фермера, так і великого господарства.

+38 (044) 200-4181 / 200-4183